Chcete si zakoupit nové záclony do Vašeho interiéru? Zde je nabídka záclon od firmy Veratex za velmi příznivé ceny. Záclony nabízíme včetně dodatkových služeb - zkrácení záclony, obšití okrajů, našití řasící pásky, našití tunýlku na záclonu

Nabízíme metrové záclony a kusové záclony.

Metrové záclony

Výhodou metrových záclon je, že si zvolíte přesný počet metrů, který máme ustřihnout. Metry si vypočítejte dle způsobu řasení, který používáte. U metrové záclony Vám za výhodnou cenu obšijeme okraje a také můžeme našít řasící pásku. Pokud si chcete záclonu ušít, řasící pásku lze zakoupit i volně.

Řasení záclony

Záclony můžete řasit x2, nebo méně.
Příklad: šíře okna v metrech např.1,5 m široké okno x (řasení 2), objednáte si 3 metry širokou záclonu. Pokud si chcete zvolit méně husté řasení, tak výpočet bude 1.5 m okno x 1.5 řasení to je 2,25 m -- zaokrouhleno na 2.5 m záclony. Zakoupíte 2,5 metrů záclony. Pokud si chcete pomoci při řasení páskou, zakupte řasící pásku dle metrů záclony.

Záclony s očky

Záclony ve výškách 40, 60 a 80 cm jsou tkané již s (kafé) očky. Pro navlečení záclony Vám postačí tyčka na okně.

Tyto výšky záclon se používají v kuchyních, koupelnách. 

Obšití záclon

Jako doplňkovou službu nabízíme ke každé metrové zácloně obšití okrajů. Cena se počítá za každý metr okraje. Např. při výšce záclony 140 cm je založení okrajů 2,8 m x cena za obšití.

Zkrácení záclony

Pokud nenajdete Vaši výšku záclony v eshopu, vyberete nejbližší větší a do poznámky napište Vaši požadovanou výšku záclony v centimetrech. Zdarma Vám záclonu zkrátíme.

Našití řasící pásky

Na metrovou záclonu Vám našijeme řasící pásku. Počet metrů pásky se rovná počtu metrů záclony.

Našití tunýlku na záclonu

Jako doplňkovou službu nabízíme ke každé metrové zácloně našití tunýlku na záclonu.

Cena se počítá za každý metr tunýlku.

Kusové záclony

Kusová záclona je záclona připravená k zavěšení na okna. Záclonu ještě předtím přeperte a vyžehlete pro zarovnání skladových ohybů. Každá kusová záclona již bude obsahovat řasící pásku a bude mít zapravené okraje. Výběr je z různých výšek a šířek. Vybírejte šíři záclony dle hustoty řasení, kterou chcete použít. Např. řasení x2 je klasické řasení a záclona je poté na okně v dostatečné hustotě.

Rozměry kusových záclon

Kusové záclony nabízíme např. v rozměrech 120x300, 140x300, 150x300, 160x300, 170x300, 180x300, 230x200, 230x400, 250x400 a další.

Praní a ošetřování záclon

Všechny záclony od firmy Veratex jsou pratelné do 30 stupňů Celsia. Po vyprání záclony přežehlete, aby si případné sklady z balíků vyrovnaly. Pro praní záclon nebo dalšího jemného prádla můžete zakoupit Pytlík na praní záclon

Záclony zakoupíte v tomto eshopu www.veratex.cz,

po objednávce bude zboží během 2 pracovních dnů u Vás.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše